Kadra

Wiedza teoretyczna zdobyta przez Dyrektora i Wychowawców na studiach teologicznych i pedagogicznych oraz na studiach podyplomowych z zakresu Zarządzania Oświatą, Pedagogiki Opiekuńczo – Wychowawczej, Pedagogiki z Rewalidacją, Socjoterapii oraz Wychowania Fizycznego pogłębia pragnienie wdrażania dzieci i młodzieży w działalność pozytywną, prowadzącą ku pełni człowieczeństwa. Studiując twórczy dorobek ludzi świętych, wielkich teologów i pedagogów jeszcze bardziej utwierdzili się w przekonaniu, iż warto się trudzić. Pedagodzy są świadomi tego, że owocami dobrej pracy wychowawczej jest rozwinięcie piękna wewnętrznego u dzieci, wyrażającego się życiem wartościami uniwersalnymi i ponadczasowymi. Nieocenionym wkładem w prowadzeniu działalności Świetlicy jest także praca Księgowej.

Dyrektor Świetlicy, pedagog-socjoterapeuta, teolog
mgr lic. s. Karolina Śliżewska - absolwentka Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie, Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku, Wydziału Pedagogicznego Wszechnicy Mazurskiej w Olecku oraz Instytutu Humanistyczno-Ekonomicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach.
Wychowawca, pedagog-socjoterapeuta
mgr Barbara Liminowicz-Goc – absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku, Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku oraz Instytutu Humanistyczno-Ekonomicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach.
 

 

Stażystka
Katarzyna Wróbel - absolwentka II Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Z. Podhorskiego w Suwałkach.

 

 

 

 

 

 

 

Księgowa (wspomaganie biura Świetlicy)

mgr Agnieszka Wojsznis - absolwentka Wydziału Ekonomii oraz Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku.